ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER SUNAR...


YAĞLAYICILAR
Genel Yağlar
Özel Yağlar
YAPIŞTIRICILAR
Silikonlar
Epoksiler
Poliüretanlar
Diğer Yapıştırıcılar ve Temizleyiciler
DİSK ve YAYLAR


Ürünlerimiz;

•  Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM’ler) ile yakın ilişki içinde geliştirilmiştir.
•  Mükemmellik için tasarlanmıştır.
•  Laboratuarlarda ve sahada geniş kapsamlı testlerle performası kanıtlanmıştır.
•  Endüstri ve OEM şartlarını fazlasıyla geçmek üzere formüle edilmiştir.
•  En üstün performansı sürdürmek için araştırmalarla sürekli olarak geliştirilmektedir.
•  En zor uygulamalar için eşi olmayan sentetik ürünler ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Otomobiller, kamyonlar ya da endüstriyel ekipmanlar - ister büyük açık dişliler veya kritik endüstriyel dişli kutuları, isterse kamyon ya da inşaat iş makinalarınızın nihai güç aktarma organı olsun, size gerekecek doğru dişli yağını Demir Endüstriyel de bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, çeşitli çevre ve işletme şartlarında çalışmak üzere formüle edilmiştir.

Soğutma sistemleri için sentetik ve mineral yağlarımız, yüksek sıcaklıklarda çalışan pistonlu kompresörlerden, ozon dostu HFC soğutkanlı sistemlere ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalışan konvansiyonel soğutma kompresörlerine kadar çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Özel teknolojimiz dahil, gres formülasyonları ve uygulamaları hakkındaki bilgi birikimimizin işinize yardımcı olmasına fırsat verin. Greslerimizi yatakların, dişlilerin ve makine elemanlarının çeşitli şartlar altında optimum performans göstermelerini sağlamak üzere tasarladık.

Açık ya da kapalı sistemler için kaliteli mineral ısı transfer yağları sunmaktayız. Yağlarımız, size gereken önemli özelliklere sahiptir: mükemmel ısı transfer verimi, yüksek termik kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç, ve düşük sıcaklıklarda mükemmel performans.

Konvansiyonel yağlar yetersiz kaldığında sentetik yağları kullanmayı düşünün. 50 yılı aşkın bir süredir, sentetik yağlarla performans engellerini yıkmaktayız. Sentetik teknolojisi geliştirme, formülasyon ve uygulamasında lider olarak, bu tür ürünlerin ekipman performansını nasıl yükselteceğini, işletme masraflarını nasıl azaltacağını ve kritik ve ağır şartlardaki uygulamalarınızda nasıl performans sağlayacağını size göstermemize fırsat tanıyın.

Daha yüksek basınçlarda, daha aşırı sıcaklık içeren ortamlarda daha yüksek güç sağlayan daha küçük sistemler … bu stresler ne bize ne de size yabancıdır. “Tipik” hidrolik sistem diye bir şey söz konusu olmadığından, hidrolik sıvılarımız kaliteli rezerv içermek üzere tasarlanmıştır. Yük, sıcaklık ve yanıt verme şartlarınız gerçekten zorlayıcı ise, üstün hidrolik sıvılarımızın neler yapabileceğini size göstermemize fırsat verin.design by Free Ajans