BIODEM bakteri ve absorban çözümleri

Biz, bakteri ürünlerini ve absorban ürünlerinde yeni teknolojileri kullanarak endüstrilere ve arıtma tesisi kuran işleten ve danışmanlık hizmeti veren firmalara esnek çözümler sunan bir grubuz. Farklı sektörlerdeki endüstriyel uygulamalarda elde ettiğimiz köklü tecrübemizi ve bilgi birikimimizi kullanarak özgün imalat süreçlerinin ve çevresel çözümlerin  gerektirdiği ihtiyaçlara eksiksiz cevap veren seçenekler sunarız.

Uygulama alanlarında  yüksek performans, verimlilik, etkin kaynak kullanımı ve maliyet ölçütlerini gözeten kapsamlı ürün gamımız ve aynı zamanda gizlilik prensibi temelinde verdiğimiz teknik danışmanlık hizmeti aracılığı ile müşterilerimizin pek çok ihtiyacına cevap veririz.

Sunduğumuz kapsamlı ürün gamı aracılığı ile endüstriyel üretimde kullanılan biyolojik arıtmalardaki verim artışı sağlayan yenilikçi ürünler  geliştirerek, müşterilerimizin çevresel çözümlerde  destek oluruz. Pek çok sektörde güvenle kullanılan ve ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişen ürün yelpazemizde başta bakteri ve absorbanlar olmak üzere 12 den fazla  ürün çeşidi bulunur:

- Sıvı ve toz bakteriyel ürünler
- Arıtma tesislerinde kullanılacak arıtma bakteri ürünleri
- Foseptik ve terfi çukurlarında koku giderimi ve  arıtma bakterileri ürünleri
- Gider ve rogarlarda koku giderimi sağlayan ürünler
- Enzim, yüzeyaktif ve bakteri içeren bakteriyel  çözümler
- Karada uygulanan Yağ absorbanları
- Suda uygulanan yağ absorbanları 
- Bakteriyel hammaddeler, ara ürünler ve katkılar
- Formüle edilmiş, kullanıma hazır markalı ürünler
- Yağ sökücü ve karbon kırıcı kimyasallar
- Köpük kesiciler, köpük önleyiciler ve diğer yüzey aktif maddeler
- biyosidler ve koruma kimyasalları

Bir tedarikçiden öte, ekibinizin bir parçasıyız

Sunduğumuz çözümler sadece malzemelerden veya sıradan servis hizmetlerinden oluşmaz. Bizim çözümlerimiz, imalat süreçlerinizdeki hassasiyetleri dikkate alarak, ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verebilecek şekilde geliştirilirler. Biz bu çözümleri sizden ayrı kalarak değil, sizlerle sıkı bir işbirliğine girerek, ekibinizle birlikte geliştiririz. Tabii ki bu çalışmalarımız neticesinde elde edilen bilgiler gizlilik prensibimiz çerçevesinde sizin özel know-how'unuz olarak bünyemizde saklanır ve korunur.

İster büyük, ister küçük bir işletme sahibi olun, ister mühendis, ister satınalma yetkilisi olun, biz hiçbir ayırım gözetmeksizin bilgi ve tecrübe birikimimizi sizlerle paylaşır, yüksek  maliyetlere sebep olacak hatalı kaynak kullanımlarından, zaman kayıplarından korunmanız için size destek oluruz.

Uzman ekibimiz talep ettiğiniz ölçüde size teknik danışmanlık, ve yerinde uygulama desteği verir. Günlük operasyonlarda yaşadığınız sorunlar için çözümler üretmenin de ötesinde, uzun vadeli işletme hedeflerinize ulaşabilmeniz için size seçenekler sunarız.

İşinize nasıl ve ne ölçüde katkıda bulunabileceğimizi size gösterebilmemiz için bizi arayın. Sizinle  görüşerek, ihtiyaç ve beklentilerinizi ilk ağızdan dinler, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe birikiminin yanısıra yüksek alım ve tedarik gücümüzü kullanarak, taleplerinizi optimal düzeyde karşılayacak çözümleri üretmek için gayret sarf ederiz. Çünkü biz sizin geleceğinize katkıda bulunmayı görevimiz bilir, ve bunu yapabilmekten büyük keyif alırız.
    

Sektörler Hakkında
Çevre Teknolojileri ve Arıtma sektörü
Hizmet sektörü
Ziraat
Hayvancılık ve Üretim alanları
Evsel Kullanım
Petrol Araştırma
Sanayi Tesislerinde Kullanım Alanları
Marina ve deniz güvenliği
Çevre Mühendislerinin ve Endüstriyel İşletmelerin Yenilikçi Partneri
design by free ajans