Sanayi Tesislerinde Kullanım Alanları

- Petrol ürünlerinin Dökülmelerinde kullanım
- Arıtma tesislerinde absorban kullanımı

Petrol ürünlerinin Dökülmelerinde kullanım : İmalat ve tamir bakım alanlarında beton zeminlere, fayans ve şaplı beton zeminlerden petrol ürünlerini ve hidrokarbonları enkapsüle ederek yüzeyde iz dahi kalmadan almak için BIODEM OİL 1 adlı ürünümüz  kullanılmaktadır.

Yanmış motor yağı , mazot , benzin vb. dökülmelerde  toz halde olan absorbanımız ile üzerini örtecek kadar uygulanıp  süpürülerek alınır .

Kendi ağırlığının 15 katı kadar  yağı ve petrol türevini enkapsüle eder yanma sıcaklığını yükseltir alev alma riskini minimuma indirir .

Bertarafa gönderildiğinde sadece BIODEM OİL 1 in 7000 BTU ısıl değer sahiptir . Bertaraf tesisleri tarafından tercih edilir ve ekonomik olarak bertaraf edilebilir. 
 
Arıtma tesislerinde absorban kullanımı : arıtma tesisleri oto bakım ve  otomotiv sektörü imalat firmalarında kalıp ve kesme yağları tarafından biyolojik arıtmalar performansı düşük çalışırlar.

Bu sorunun üstesinden gelmek için  BIODEM OİL 1 ile askıda olan yağlılığı  ve BIODEM OİL 2 ile  yüzeyden yağlılığı enkapsüle edip  arıtma rejimini normal  seviyelere çekebiliriz. 

Sektörler Hakkında
Çevre Teknolojileri ve Arıtma sektörü
Hizmet sektörü
Ziraat
Hayvancılık ve Üretim alanları
Evsel Kullanım
Petrol Araştırma
    Sanayi Tesislerinde Kullanım alanları
   Petrol ürünlerinin Dökülmelerinde kullanım
   Arıtma tesislerinde absorban kullanımı
Marina ve deniz güvenliği
Çevre Mühendislerinin ve Endüstriyel İşletmelerin Yenilikçi Partneri
design by free ajans