Hizmet Sektörü

Sürekli yükselen yaşam standartları ve tüketicilerin her geçen gün daha  çevreci çözüm beklentileri  BIODEM çatısı altında sunduğumuz çözümleri günümüzün doğru seçenekleri haline getirir.

Bakteri  teknolojilerine dayanan ürünlerimizi günlük yaşantımızın her köşesinde bulmanız mümkündür.
Tarımda petrol sebebi ile kirlenmiş toprakların geri kazanılmasından  , petrolle kirlenmiş denizlerimizin temizlenmesine kadar normal hayatımızda kullandığımız suyun arıtılmasından giderlerde oluşan koku problemi , terfi çukurlarında oluşan koku problemlerinden arıtma tesislerinde oluşan koku problemlerinden hayvansal ürünlerin imalat alanlarındaki atıkların kontrolünden hayvansal alanların temizliğine kadar daka birçok alanda bakteriyel ürünleri kullanmaktayız. Yere dökülmüş petrol ürünlerden suya karışmış olan petrol ürünlerinin sudan ayrıştırılmasında absorbanları kullanmaktayız .
Et ve balık ürünlerinin işleme alanlarının temizliğinden arıtma tesislerindeki yağ atıklarının biyoremidasyonunda bakterileri kullanmaktayız.
Yağ kapanlarının manuel temizlik zamanlarının uzatılmasından yüksek BOİ ve KOİ derecelerine sahip atık suların biyolojik arıtmasında bakterileri kullanmaktayız. 
Öyleki, onlar çoğu zaman hiç tahmin edemeyeceğiniz yerlerde karşınıza çıkarlar.
Bunun nedeni, tüketicilerin en iddialı ihtiyaçlarını dahi karşılamak bakımından sahip oldukları benzersiz özellikleri sayesinde ortaya koydukları olağanüstü performanstır.

Biz arzu ettiğiniz zaman uygulamalarınız hakkında bilgi alır, ihtiyaçlarınızı titizlikle tespit eder, ekibinizle birlikte hareket ederek, çözümler sunarız .
Size özel olan çözümler ve seçenekler sunarız. Özetle biz, sizler için çalışır beraber kazanırız .   
    

          Ürünlerimizin çözüm olduğu alanlar:
Sektörler Hakkında
Çevre Teknolojileri ve Arıtma sektörü
    Hizmet sektörü
     Hoteller
     Avm ler
     Ticari mutfaklar
     Hotel ve Avm mutfakları
     Atık depolama alanlarının kontrolü
Ziraat
Hayvancılık ve Üretim alanları
Evsel Kullanım
Petrol Araştırma
Sanayi Tesislerinde Kullanım Alanları
Marina ve deniz güvenliği
Çevre Mühendislerinin ve Endüstriyel İşletmelerin Yenilikçi Partneri
design by free ajans